سناریوی دوستانه دختران خوشتیپ برای دستبرد از پسران پولدار+جزییات و تصاویر

دو دختر که با طرح دوستی از پسران پولدار شمال شهر سرقت می‌کردند، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شدند.
به گزارش خبرنگار حوزه حوادث گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، در ساعت 20:30 ، بیست و هشتم خرداد ماه از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 وقوع یک فقره سرقت خودرو سواری به کلانتری 147 گلبرگ اعلام شد . 

با حضور مأمورین کلانتری در محل اعلام شده در خیابان گلبرگ ، مالک خودرو در اظهاراتش به مأمورین اعلام کرد که جهت خرید لحظه ای ماشین را به صورتِ موتور روشن !!!! در گوشه خیابان پارک کرده بودم که پس از مراجعه به محل پارک خودرو متوجه سرقت آن شدم . 

سناریوی دوستانه دختران خوشتیپ برای دستبرد از پسران پولدار+جزییات و تصاویر

پرونده در پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ : 
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع "سرقت خودرو" و به دستور شعبه دهم دادیاری دادسرای ناحیه 4 تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت. 

اظهارات جدید مالباخته : 
همزمان با آغاز رسیدگی به پرونده ، مالباخته با حضور در پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ به کارآگاهان عنوان داشت که خانمی ناشناس طی تماس تلفنی با ایشان عنوان داشته است که خودرو به امانت نزد است !!! و پس از چند روز به صاحبش ( مالباخته ) بازپس می دهد . 

مالباخته در خصوص تماس زن ناشناس به کارآگاهان گفت : خانم ناشناس ، طی تماس تلفنی با شماره تلفن همراه بنده و با حالتی بسیار مؤدبانه عنوان داشت "نگران نباشید ؛ چند روزی احتیاج به ماشین شما دارم ؛ قصد دارم به شمال بروم اما پول بنزین ندارم " و به این بهانه از من خواست تا مبلغی را در ازای پول بنزین خودرو به حسابش واریز کنم و من نیز مبلغ 150 هزار تومان به حسابش واریز کردم !!! . 

شناسایی و دستگیری متهمین : 
با توجه به اظهارات جدید مالباخته ، کارآگاهان با اطلاعات جدید بدست آمده در خصوص "تماس سارق خودرو با مالباخته" و همچنین "واریز پول از سوی مالباخته" و با انجام اقدامات پلیسی اقدام به شناسایی خانم جوانی بنام "سارا . الف" ( 20 ساله ) ، ساکن شهرری کردند ؛ در بررسی سوابق سارا مشخص شد که وی فاقد هرگونه سابقه کیفری بوده اما در یک فقره پرونده شکایت با موضوع "فقدان افراد" در سال 81 رسیدگی شده در پایگاه نهم پلیس آگاهی ، بنا بر شکایت خانواده اش از خانه خارج شده بود که پس از چند روز توسط کارآگاهان پایگاه نهم آگاهی ، شناسایی و به خانواده اش تحویل داده شده است . 

با شناسایی محل سکونت سارا در شهرری ، کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی به شهرری اعزام و در اولین مرحله اقدام به دستگیری سارا . الف کردند . 
"سارا . الف" پس از انتقال به پایگاه چهارم به سرقت خودرو با همدستی یکی از دوستان و بچه محل های سابقش بنام "ساحل" اعتراف کرد ؛ با شناسایی دقیق محل سکونت "ساحل . س" ( 19 ساله ) در محدوده میدان سپاه ، وی نیز دستگیر و به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد . 

دوستی خیابانی ، شیوه و شگرد انجام سرقت ها : 
هر دو متهم در اظهارات خود به سرقت خودروی متعلق به مالباخته اعتراف کرده اما بر خلاف اظهارات مالباخته مبنی بر سرقت خودرو به شیوه موتورروشن و از کنار خیابان ، آنها در اظهاراتی متفاوت عنوان داشتند : "با تردد در خیابان پر تردد سوار ماشین های مدل بالا می شدیم ؛ پس از مدتی و با جلب اعتماد این افراد ، در یک لحظه از غفلت صاحب خودروها استفاده کرده و خودروهای آنها را سرقت می کردیم " . 

هر دو متهم در خصوص انگیزه سرقت هایشان عنوان داشتند : "به هیچ عنوان نیاز مالی انگیزه سرقت خودروها نبود ؛ تنها انگیزه مان ، علاقه شدید به خودروهای مدل بالا بود و پس از چند روز سرقت خودروها و چرخیدن در سطح شهر ، خودروها را در کنار خیابان رها کرده و به سراغ ماشین جدید دیگری می رفتیم ؛ طی این مدت نیز با صاحب خودروها تماس می گرفتیم و به آنها عنوان می کردیم که خودروها را به آنها بازپس خواهیم داد تا مانع از مراجعه آنها به پلیس شویم ؛ از این افراد ، به بهانه پولِ بنزین مبلغی را دریافت می کردیم و پس از چند روز ماشین بازی ، ماشین های آنها را [ با رها کردن در کنار خیابان ] بازپس می دادیم " . 

شناسایی مالباختگانی که هیچگاه شکایت نکردند : 
با توجه به شیوه و شگرد هر دو متهم در سرقت خودرو و اعتراف صریح آنها به انجام سرقت های مشابه ، کارآگاهان موفق به شناسایی تعداد دیگری از افرادی شدند که صاحب خودروهای مدل بالا همچون "پورشه" ، "بی .ام . و" ، "بنز" ، "هیوندا" و ... هستند که با وجود سرقت خودروهایشان ، هیچگونه شکایتی مطرح نکرده و در تحقیقات تکمیلی مشخص شد که تمامی خودروها در اختیار صاحبانشان است و هیچکدام از این افراد نیز شکایتی از متهمین نداشتند .

سناریوی دوستانه دختران خوشتیپ برای دستبرد از پسران پولدار+جزییات و تصاویر

سرهنگ کارآگاه فخرالدین افراسیابی ، رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : "در ادامه رسیدگی به پرونده ، کارآگاهان موفق به کشف خودرو مالباخته در خیابان سهروردی شدند ؛ همچنین در بررسی پرونده های مشابه ، کارآگاهان موفق به شناسایی دومین شاکی شدند که خودروهای 206 وی توسط متهمین ، به همین شیوه و شگرد و در مورخه 22/03/1395 سرقت شده بود که با اعتراف متهمین ، خودرو 206 شاکی کشف شد " . 

سناریوی دوستانه دختران خوشتیپ برای دستبرد از پسران پولدار+جزییات و تصاویر

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، در پایان خبر عنوان داشت : با توجه به اعتراف صریح هر دو متهم به انجام سرقت خودرو ، قرار قانونی از سوی دادیار محترم پرونده صادر  و هر دو متهم روانه زندان شدند .

انتهای پیام/درج مطلب بدون درج لینک منابع مطلب کاری است بسیار غیر اخلاقی
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
لینک های منابع این مطلب:
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& 1. سناریوی دوستانه دختران خوشتیپ برای دستبرد از پسران پولدار+ ...

 2. khabarpu.com/k.php?u=2LPZhtin2LHbjNmI24wg2K/...
 3. Translate this pageسناریوی دوستانه دختران خوشتیپ برای دستبرد از پسران پولدار+جزییات و تصاویر - جام نیوز | خبرپو.
 4. سناریوی دوستانه دختران خوشتیپ برای دستبرد از پسران پولدار+ ...

 5. www.akairan.com/havades-akhbar/.../news2016721359210115.ht...
 6. Translate this page9 hours ago - سناریوی دوستانه دختران خوشتیپ برای دستبرد از پسران پولدار+جزییات و تصاویر -پایگاه خبری قدس آنلاین, اخبار ،اخبار سیاسی، اخبار روز ...
 7. سناریوی دوستانه دختران خوشتیپ برای دستبرد از پسران پولدار+ ...

 8. jooya.net/.../سناریوی-دوستانه-دختران-خوشتیپ-برای-دستبرد-از-...
 9. Translate this page
 10. Rating: 5 - ‎1 voteدو دختر که با طرح دوستی از پسران پولدار شمال شهر سرقت می‌کردند، توسط ... سناریوی دوستانه دختران خوشتیپ برای دستبرد از پسران پولدار+جزییات و تصاویر.
 11. سناریوی دوستانه دختران خوشتیپ برای دستبرد از پسران پولدار+ ...

 12. news.shomalgardi.com/.../سناریوی-دوستانه-دختران-خوشتیپ-برا...
 13. Translate this pageدو دختر که با طرح دوستی از پسران پولدار شمال شهر سرقت می‌کردند، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شدند.
 14. سناریوی دوستانه دختران خوشتیپ برای دستبرد از پسران پولدار+ ...

 15. monitor.shafaqna.com/FA/IR/5159808
 16. Translate this pageسناریوی دوستانه دختران خوشتیپ برای دستبرد از پسران پولدار+جزییات و تصاویر. دو دختر که با طرح دوستی از پسران پولدار شمال شهر سرقت می‌کردند، توسط پلیس ...
 17. سناریوی دوستانه دختران خوشتیپ برای دستبرد از پسران پولدار جزییات و

 18. wwwkhabar.ir/.../سناریوی-دوستانه-دختران-خوشتیپ-برای-دستبر...
 19. Translate this pageسناریوی دوستانه دختران خوشتیپ برای دستبرد از پسران پولدار+جزییات و تصاویر. دو دختر که با طرح دوستی از پسران پولدار شمال شهر سرقت می‌کردند، توسط پلیس ...
 20. سناریوی دوستانه دختران خوشتیپ برای دستبرد از پسران پولدار+ ...

 21. mizbanekhabar.ir/سناریوی-دوستانه-دختران-خوشتیپ-برای-دس/
 22. Translate this page... خارجی به دلیل حفاری غیر مجاز در دهگلان دستگیر شدند · سقوط هواپیمای آموزشی یک کشته بر جا گذاشت +تصاویر · زمین‌خواران کدام مناطق کشور را بیشتر دوست دارند؟
 23. سناریوی دوستانه دختران خوشتیپ برای دستبرد از پسران پولدار+ ...

 24. k-med.ir/iran-news/5616/سناریوی-دوستانه-دختران-خوشتیپ-.html
 25. Translate this pageسناریوی دوستانه دختران خوشتیپ برای دستبرد از پسران پولدار+جزییات و تصاویر - دو دختر که با طرح دوستی از پسران پولدار شمال شهر سرقت می‌کردند، توسط پلیس ...