آدرس پادگان 01 نیروی زمینی ارتشآدرس پادگان
: تهران- اتوبان بسیج- نبش سه راه تختی- مركز آموزش 01 شهدای وظیفه نزاجا.


قابل توجه سربازانی كه از شهرستان به مرآ01 اعزام شده اند

اگر سربازی هستید كه خودتان قصد دارید به این پادگان تشریف بیاورید، نكاتی را خدمتتان عرض می كنیم:

اگر شرایط مالی خوبی ندارید و یا دوست ندارید پول اضافی خرج كنید با تاكسی های دربست به پادگان نروید. شما می توانید با اتوبوس های BRT كه از سمت آزادی به خاوران در حركت اند، به پایانه خاوران بروید و پس از آن سوار BRTهای خاوران-علم و صنعت شوید و در ایستگاه تختی پیاده شوید(یعنی روبروی پادگان)

هزینه هر كورس سوار شدن به این BRTها حدود 200 تومان می باشد. یعنی از ترمینال تا پادگان 400تومان هزینه برمیدارد.

یا اگر دوست دارید با تاكسی مسافرت كنید: به سه راه تختی بروید (800تومان نرخ ماه آبان90) و از آنجا به سر پل تختی بروید (1000تومان نرخ ماه آبان90).

پس هزینه شما با تاكسی: 1800 تومان خواهد شد.


2-اگر از ترمینال شرق وارد تهران شدید:

از همان روبروی ترمینال تاكسی ها ایستاده اند كه با مبلغ (700تومان) روبروی پادگان می روند.


3-اگر از ترمینال غرب وارد تهران شدید:

اصلا پول اضافه به تاكسی و دربست و اینها ندهید: یا سوار BRT های آزادی-تهرانپارس شوید كه 200 تومان هزینه دارد و می توانید در ایستگاه پل پیاده شده و با تاكسی به تختی بروید و هزینه ای 600 تومانی بپردازید.

كه جمع این هزینه می شود: 800 تومان

یا با مترو از همان ترمینال(ایستگاه آزادی) سوار شوید و در ایستگاه (نبرد) پیاده شوید. تا اینجا هزینه مترو 450 تومان، و از آنجا به سر تختی بروید و 500 تومان به تاكسی بپردازید.

هزینه آژانس و دربست در تهران مانند شهرستان ها نیست و بدلیل هزینه های زیاد در تهران و ترافیك های فراوان این قیمت ها سرسام آور است. مثلا از آزادی تا تهرانپارس حدود 11هزار تومان یا حتی بیشتر هزینه بر می دارد. پس اتوبوس های تندرو و مترو علاوه بر كم هزینه بودن باعث می شود كه در ترافیك نمانید و زودتر به مقصد خود برسید.

تذکر 1: اکثر نرخ های ذکر شده مربوط به سال 90 می باشد...هر سال حدود 25-30% به هزینه ها اضافه می شود..پس میزان قیمت ها را با احتساب حدود 1.5 سال محاسبه نمائید.

تذکر 2:مسیرهای ذکر شده در خطوط 3 و 4 رو نمیدونم(تو ذهنم یه چیزای دیگس آخه و شاید دقیق اینا نباشه ولی نگران نباشین...سوار BRT آزادی-علم و صنعت که بشین وقتی بپرسین احتمالاً بهتون میگن کجا باید پیاده شین...فکر کنم ایستگاه آیت باید پیاده شین و از اونجا بیاین BRT های علم و صنعت - خاوران رو سوار شین و ایستگاه ائمه اطهار پیاده شین) و صرفاً نقل قول از منبع کردم.